OSGB

Menderes OSGB’de A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanlarımız yetkileri çerçevesinde iş yerinizde rehberlik, risk değerlendirmesi, çalışma ortamı gözetimi, eğitim, bilgilendirme ve kayıt işlemleri yapmaktadır. Tüm çalışmalarını son teknoloji ve güncel mevzuat bilgileri ışığında yapan uzmanlarımız işyerindeizde güvenli çalışma ortamı sağlanmasına katkıdabulunmaktadırlar. Menderes OSGB olarak “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası” kapsamında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığını tarafından yetkilendirilmiştir.

Uzman doktorlardan iş yeri hekimi ve hemşire kadromuz ile işyerinize sağlık gözetimleri kapsamında iş güvenliği uzmanı ile beraber tüm faaliyetleri yürütmektei iş yeri ve çalışan sağlık uygulamalarını ve periyodik takipleri güncel ve profestonel yöntemler çerçevesinde gerçekleştirerek sağlıklı çalışma ortamı sağlanmasına katkıda bulunmaktayız.

 

İş yerinde yapılan çalışmalar ile ilgili olarak tasarım, makina ve teçhizatın durumu, bakımı, seçimi ve kullanılan maddeler de dahil olmak üzere işin planlanması, organizasyonu ve uygulanması, kişisel korucu donanımların seçimi, temini, kulamı, bakımı, muhafazası ve test edilmesi konuşarının, İSG mevzuatına ve genel iş güvenliği kurallarına uygun olarak dürdürülmesini sağlamak için işverene önerilerde bulunmak, alınması gereken tedbirleri bildirmek, iş kazası ve meslek hastlığı olmaması konularındada danışmanlık hizmeti vermektedir.

OSGB hizmetlerimizin detayları için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

İsg Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Eğitimlerimiz